Aktuality

Zákaz návštěv

19.1.2022

Od 19.1.2022 platí zákaz návštěv z důvodu aktuální pandemické situace.

 

Celý článek...


Prezentace výrobků klientů

14.1.2022

Jako každý rok nám naše ergoterapeutka s klienty, kteří navštěvují keramickou dílnu, připravili výstavu výrobků, které společnými silami vytvořili. Zaměstnanci a klienti domova mohli načerpat vánoční atmosféru a naladit se na Vánoce.

 

Celý článek...


Charitativní projekt Ježíškova vnoučata

14.1.2022

Již třetím rokem jsme součástí projektu Ježíškova vnoučata, který je pod patronátem Českého Rozhlasu. Osamělí klienti domova starší 55 let si mohli přát přání, která jim vykouzlí úsměv na tváři. Splněnými přáními, která klienty čekají, je návštěva terapeutických koček, divadelní představení, návštěva terapeutických papoušků, ale i cestopisné přednášky. Na splnění těchto přání si ale musíme ještě počkat, protože současná pandemická situace setkáním  nepřeje.

 

Celý článek...


Charitativní program Daruj hračku

14.1.2022

V letošním ročníku se do projektu Daruj hračku zapojila většina klientů, kteří toužili po splnění svých přání. Tento projekt je určen dětem, zdravotně postiženým a seniorům v sociálních službách.

V jubilejním 25. ročníku se do projektu zapojilo 73 obyvatel domova. Každý měl dvě přání, kterými si mohl splnit to, co mu udělá radost.

 

Celý článek...