Aktuality

Canisterapie

17.5.2021

S jarem a krásným počasím se do Domova bez bariér vrátili chlupatí terapeuti z organizace Animal Therapy. Po dlouhých opatřeních, která v domově trvala se klienti nemohli dočkat. Na obou canisterapiích byla hojná účast. Klienti si návštěvu užili a těší se na další.

 

Celý článek...


Posvícenské koláče

17.5.2021

V minulém týdnu si pro klienty a zaměstnance v kuchyni připravili překvapení. Ač vládní opatření nepřejí bujarému oslavování a posvícenství, u nás paní kuchařky nezapomněly připravit k obědu jako moučník posvícenské koláče. Koláče domov provoněly a byly výborné.

 

Celý článek...


Rozkvetlé truhlíky v Domově bez bariér

17.5.2021

S přicházejícím oteplením se na oknech domova objevily barevné truhlíky. Okrasné kopřivy a muškáty klienti vypěstovali pod dohledem ergoterapeutky ve skleníku. Minulý týden byly samozavlažovací truhlíky instalovány na okna, aby dělaly radost a potěšení. Zruční a zodpovědní klienti se budou starat o květiny venku.

 

Celý článek...


AKTUÁLNÍ INFORMACE K NÁVŠTĚVÁM V DOMOVĚ

3.5.2021

Informace pro rodinné příslušníky a osoby blízké:

Návštěvu lze uskutečnit pouze za podmínky, že osoba navštěvující uživatele se prokáže:

certifikátem MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od druhé dávky očkování uplynulo nejméně 14 dní,

dokladem o absolvování RT-PCR nebo antigenního testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem od něhož neuplynulo více než 48 hod.,

dokladem o prodělaném onemocnění COVID-19 v době 90 dnů přede dnem návštěvy. Pokud navštěvující osoba vykazuje pozitivní příznak odpovídající nemoci COVID-19, nelze

připustit její přítomnost u uživatele.

 

Celý článek...


Vánoce 2020

18.1.2021

Letos byly Vánoce v domově jiné než v ostatních letech. Vlivem pandemie koronaviru a karantény, která nás bohužel neminula, museli být klienti v domově. Všem chyběl kontakt se svými blízkými. Tuto situaci nám velmi pomohly zpříjemnit projekty „Ježíškova vnoučata“ a „Daruj hračku“.

 

Celý článek...