Aktuality Mikulášský den

Článek zveřejněn 6. 12. 2022

Včera 5.12.22 se v domově proháněli čerti, andělé a Mikuláši. Své zástupce měli v kuchyni, kde si připravili pro obyvatelé sváteční menu. Ke snídani se podávala Nebeská peřinka, k obědu byla Andělská polévka a Čertovská směs, ke svačině se podával Mikulášský perník a k večeři byl Luciferův ocas.

Další zástupci z řad čertů a andělů byli sociální pracovníci a pečující, kteří pro obyvatele připravili odpolední taneční zábavu. Čertovské odpoledne zpestřili studenti 2. ročníku z oboru Sociální činnost ze Zemědělské akademie a Gymnázia Hořice společně s Mgr. Danou Špicarovou a Ivou Douskovou.

Děkujeme studentům, Mgr. Daně Špicarové a Ivě Douskové za dlouhodobou spolupráci, čas, který věnují obyvatelům Domova bez bariér. Bez jejich dobrovolnictví by spousta klientů nemohla navštívit akce ve městě. Dobrovolníci a dobrovolnice měli včera svůj svátek byl – Mezinárodní den dobrovolnictví. Tímto děkujeme i paní Evě, která každý týden v úterý odpoledne věnuje svůj čas obyvatelům – čte jim a společně si povídají.

Zpět na hlavní stranu