Fotogalerie Jarní zábava

Článek zveřejněn 10. 4. 2019

Už se všichni moc těšíme na jaro a k tomu těšení přispěla i jarní zábava, kterou nám letos obohatila Ježíškova vnoučata. V úvodu vystoupila skupina Artabellas s ukázkami břišních tanců. Krásné vystoupení si užili jak páni, tak také ženská část zaměstnanců a klientek.

Pak začala hrát hudební skupina Labyrint.

Pan Bohumil si přál, aby k nám do domova přijela kapela, která by mu zahrála písničky Jiřího Schelingera. V mládí se s ním osobně setkal a dokonce spolu jezdili na vandry. Ke splnění přání z projektu Ježíškova vnoučata se ozvala hudební skupina Labyrint pod vedením pana Pavla Draštíka. Udělat někomu radost, to je nezapomenutelný zážitek Kapela Labyrint jsou muzikanti, kterým tluče srdce pro vše, co se jen trošku týká hudby. Není pro ně problém kamkoli přijet, vybalit své milované hudební nástroje a spustit z plna hrdla nejenom ty písničky, které mají ve svém repertoáru, ale i ty, které si zrovna přejeme slyšet. Protože dělat radost, to je pro ně potěšení. A tak vznikla už před Vánocemi myšlenka, že se zapojí do celostátní akce Ježíškova vnoučata. Pro pana Bohumila, ale i ostatní naše klienty i zaměstnance to byl úžasný zážitek plný dobré nálady a radosti. Nejen, že Bohumilovi zahráli písničky Jiřího Schelingera, ale zábavu parádně rozjeli. Ke správné náladě přispěla i návštěva studentů pod vedením paní vychovatelky Ivany Douskové. Jejich návštěva je pro nás vždycky moc vítaná a vážíme si jí.

Pan Bohumil si splnil přání a byl moc spokojený. Díky Ježíškovým vnoučatům jsme se skupinou díky paní Janě Komárkové v kontaktu a plánujeme další setkání. Moc za toto vzniklé, troufáme se říci přátelství, děkujeme a těšíme se na viděnou.

Zpět na hlavní stranu